Biuletyn Informacji Publicznej
Pałacu Młodzieży w Katowicach

ARCHIWUM WIADOMOŚCI

  I N F O R M A C J E

Katowice 28.02.2013

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowiska urzędnicze

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko specj. ds. księgowości została wyłoniona Pani Barbara CYRUS, zamieszkała w Rudzie Śląskiej.

Uzasadnienie:
Pani Barbara CYRUS spełniła wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze, a przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna wykazała, iż posiada wiedzę merytoryczną i doświadczenie zawodowe, które pozwolą na prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na proponowanym stanowisku .

Katowice 18.01.2013

Oferta pracy:
Stanowisko: Zastępca Głównego Księgowego - umowa na zastępstwo

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1
Adres placówki:
Pałac Młodzieży, ul. Mikołowska 26 25, 40-066 Katowice
Miejsce wykonywania pracy: Katowice

SZCZEGÓŁY OFERTY

Katowice 07.01.2013

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze
Ogłoszenie Nr SP/1/2013
Dyrektor
PAŁACU MŁODZIEŻY
ul. Mikołowska 26
40-066 Katowice

poszukuje kandydatów na stanowisko urzędnicze w Dziale Księgowości - specjalista ds. księgowości

1. wymagania:
- wykształcenie wyższe ekonomiczne,
- staż pracy - 4 lata na podobnym stanowisku,
- dobra znajomość przepisów o wartościach niematerialnych i prawnych, środków trwałych,
- dobra znajomość przepisów o inwentaryzacji,
- dobra znajomość sprawozdań GUS,
- znajomość przechowywania dowodów księgowych,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- samodzielność,
- sumienność,
- umiejętność stosowania odpowiednich przepisów,
- planowanie i organizowanie pracy

2. zakres zadań
- prowadzenie ksiąg inwentarzowych,
- okresowe uzgadnianie ksiąg inwentarzowych z rejestrami księgowymi,
- prowadzenie kart środków trwałych i obliczanie umorzenia ,
- prowadzenie ewidencji majątku Pałacu Młodzieży,
- współpraca z Komisją Likwidacyjną i sprawdzanie protokołów kasacyjnych,
- sporządzanie sprawozdań GUS i innych w zakresie majątku,
- likwidacja dokumentów w porozumieniu i za zgodą Archiwum Państwowego, - przyjmowanie i przechowywanie dokumentów w archiwum,

3. odpowiedzialność
- odpowiedzialność za sporządzanie sprawozdań,
- odpowiedzialność za obliczanie umorzeń środków trwałych,
- odpowiedzialność za uzgadnianie inwentaryzacji,
- odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji archiwalnej,

Warunki pracy:
ˇ pełny wymiar czasu pracy,
ˇ miejsce pracy - Katowice ul. Mikołowska 26 - w budynku jest winda,
ˇ praca: w budynku placówki; przy komputerze oraz wymagająca wysokiego stopnia samodzielności.

Wskaźnik zatrudnienia: W grudniu 2012 r. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Pałacu Młodzieży w Katowicach, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosił mniej niż 6%.

Kandydaci zobowiązani są do dostarczenia następujących dokumentów:
- kwestionariusz osobowy,
- życiorys,
- list motywacyjny,
- odpis dyplomu, świadectwa lub innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje,
- kserokopie świadectw pracy z poprzednich zakładów,
- oświadczenie o posiadaniu pełni praw publicznych i niekaralności za przestępstwa popełnione umyślenie.

Oferty wraz z dokumentami należy składać

Osobiście w zamkniętej kopercie opisanej imieniem i nazwiskiem, adresem, telefonem kontaktowym osoby składającej ofertę z adnotacją: "Konkurs na stanowisko urzędnicze w Dziale Księgowości - specjalista ds. księgowości" w Dziale Kadr Pałacu Młodzieży, Katowice ul. Stawowa 6 w godzinach od 9.30 do 15.30 w terminie do: 2013-01-25

Aplikacje które wpłyną do Pałacu Młodzieży po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny oraz życiorys powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych - (Dz.U. z 2002 r Nr 101, poz 926 z późn zm.) oraz ustawą z dnia 22 marca 1990 o pracownikach samorządowych (Dz.U z 2001 r. nr 142, poz 1593 z późn zm.)